Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
RoTec Polska

Dinaminis disbalansas

Tikras rotorius turi ne tik pavienį disbalansą, teoriškai turi jų begalinį skaičių, išdėstytų atsitiktinai išilgai rotacijos ašiai.Šitie gali būti pakeisti dvejais disbalansais (pažymėtais rodyklėmis) dviejose atsitiktinose plokštumose, kurios paprastai turi įvairius dydžius ir kampines padėtis. Tokia disbalanso padėtis gali būti visiškai apibūdinta tik rotacijos metu, ir todėl vadinama dinaminiu disbalansu. Gali būti paskirstytas į statinį ir momentinį disbalansą, dėl ko vienas arba kitas gali tapti pagrindiniu disbalansu.

Reikalingos dvi pataisymo plokštumos, kad visiškai pataisytų dinaminį disbalansą. Dinaminis disbalansas atsiranda praktiškai visuose rotoriuose. Dėl to, naudojamos ir vertikaliosios, ir horizontaliosios balansavimo mašinos.

Balancing 100 years with Schenck

In 1907 Schenck produced their first balancing machine. In previous years Carl Schenck had been involved with this topic and with the co-operation of Franz Lawaczeck the first practical machine was completed.

For further important milestones in the history of balancing look here.

Balancing 100 years with Schenck

If you have any questions, please contact:

Phone
+48 (32) 780 67 50
Mobile
+48 607 172 156
Fax
+48 (32) 780 67 50
E-Mail

Slapukų naudojimas
Slapukai mums padeda teikti geriausios kokybės paslaugas. Naudodamiesi mūsų puslapiais ir paslaugomis jūs patvirtinate, kad sutinkate, jog mes naudotume slapukus.
Nuoroda į „Schenck RoTec“ pareiškimą apie privatumo apsaugą

OK